Firemný účet a stránka

Máš firmu a chceš ju jednoducho prezentovať? Vytvor si u nás firemnú stránku a zdieľaj čo nové sa v tvojej firme deje, pridávaj fotky, videá a diskutuj s tvojimi zákazníkmi.

Firemný účet vám umožní využívať niektoré služby portálu SlobodnaEuropa.eu ako je napríklad zaslanie článku alebo tlačovej správy.

Pred vytvorením firemného účtu sa musíte rozhodnúť či chcete vytvoriť len firemný účet alebo chcete vytvoriť aj stránku pre vašu firmu.

Ak sa rozhodnete vytvoriť firemný účet musíte mať najprv svoj osobný účet. K vytvoreniu firemného účtu budeme potrebovať overiť vašu totožnosť ako osoby oprávnenej konať v mene firmy. Všetky údaje potrebné k registrácii vášho firemného účtu a stránky odosielate pomocou formulára nižšie.

Firemný účet

Je účet, ktorý vám umožňuje plnohodnotné využívanie všetkých služieb portálu podobne ako osobný účet. Navyše však získate prístup k niektorým funkciám, ktoré sú určené len pre firmy. Môžete napríklad jednoducho zverejňovať tlačové správy, ktoré nahráte priamo cez svoj firemný účet. Firemný účet vám umožňuje napríklad aj správu reklám a máte širšie možnosti na zverejňovanie príspevkov v skupinách.

Alebo

Firemná stránka

Je samostatná časť firemného účtu. Ide o stránku vašej firmy na ktorej môžete svoju firmu prezentovať a na ktorej môžete uverejňovať napríklad príspevky, videá, fotky a ďalší obsah. Firemnú stránku môžete vytvoriť len ak máte už vytvorený firemný účet. Firemná stránka je bezplatná služba na propagáciu vašej firmy. Na stránke môžete získavať fanúšikov a tých potom osloviť príspevkami či fotkami.

Vytvoriť

Vytvoriťúčet

Jeden účet na všetko. Vďaka účtu slobodneID môžeš nakupovať, zistiť čo nové sa deje vo svete, zapojiť na fóre a tiež pomáhať. Vytvor si slobodneID a zisti čo znamená sloboda a voľnosť...

Vytvorenie firemného účtu a stránky

Ospravedlňujeme sa, ale musíte byť prihlásení pre zobrazenie tohto formuláru.