Získaj slobodneID

Buď aj ty reportérom! Vytvor si účet a staň sa reportérom...

Rozhodol si sa zaregistrovať na SlobodnEuropa.eu? Automaticky získavaš prístup k účtu slobodneID, ktoré sa využíva na vaše prihlásenie naprieč celým portálom SlobodnaEuropa.eu.

Jeden účet tak môžeš využiť na prihlásenie do všetkých služieb portálu SlobodnaEuropa.eu. Nemusíš sa registrovať viac krát aby ste mohli využívať služby fóra či napríklad prispievanie do skupín. Jeden účet využiješ aj v mobilnej aplikácii a ďalších službách.

A samozrejme účet slobodneID je úplne zadarmo a vždy aj bude.

Čo je pre teba dôležité?

Účet slobodneID je a vždy aj bude zadarmo. Za jeho vytvorenie nikdy nič nebudeš platiť ani za jeho používanie. Obsah na internete má byť dostupný bezplatne a nie po zaplatení predplatného. Nie každý si môže dovoliť zaplatiť mesačné predplatné, avšak každý má právo na prístup k informáciám.

Tvoje osobné údaje sú len tvoje a nijako ich nevyužívame na obchodovanie. Pri vytváraní účtu vypĺňaš len meno, priezvisko a mailovú adresu, žiadne ďalšie údaje nie sú povinné. Nechceme o tebe vedieť kde bývaš či koľko máš rokov. Tieto údaje samozrejme môžeš neskôr vo svojom profile vyplniť avšak to je len tvoje slobodné rozhodnutie.

Nikdy ťa nebudeme otravovať zbytočnými správami. Vo svojom profile môžeš vypnúť zasielanie akýchkoľvek notifikačných správ. A nemusíš hľadať ani nastavenie otravných noviniek na mail. Nič také neposielame ani posielať nebudeme. Radšej nás sleduj na sociálnych sieťach a dozvieš sa vždy čo sa nové u nás deje.

Tvoje osobné údaje sú len tvoje a nijako ich nevyužívame na obchodovanie. Pri vytváraní účtu vypĺňaš len meno, priezvisko a mailovú adresu, žiadne ďalšie údaje nie sú povinné. Nechceme o tebe vedieť kde bývaš či koľko máš rokov. Tieto údaje samozrejme môžeš neskôr vo svojom profile vyplniť avšak to je len tvoje slobodné rozhodnutie.

Nechceš o sebe do sveta púšťať veľa informácií? To vôbec nevadí, tvoj účet slobodneID môžeš označiť ako súkromný a uvidíš ho len ty a tvoji priatelia. Každý údaj navyše môžeš označiť viditeľný len pre teba, tvojich priateľov, pre všetkých členov alebo aj ako verejný viditeľný všetkým. Je to len na tebe, ktoré informácie kto uvidí.

Čo všetko tvoj účet slobodneID dokáže?

iconfinder_user_286730

Nájdi si priateľov a buď s nimi v kontakte. S tvojím účtom slobodneID môžeš jednoducho pridávať priateľov a písať s nimi súkromné správy. Môžeš im zanechať odkaz na nástenke alebo ich môžeš jednoducho označiť v tvojom príspevku.

Posielaj si správy so svojimi priateľmi. Správy môžeš poslať ako súkromné takže ich uvidí len príjemca alebo aj ako verejné a uvidia ich všetci. Aj od nás môžeš občas do svojho profilu dostať správu, ktorá sa môže týkať bezpečnostných upozornení. Aj ty nám môžeš jednoducho poslať správu a nemusíš nám písať mail.

iconfinder_message_286714-1
iconfinder_globe_286707-1

Pridaj sa do skupín a sleduj stránky firiem aby si vedel čo nové sa deje. Vďaka účtu slobodneID môže aj ty vytvoriť svoju vlastnú skupiny – verejnú alebo privátnu. Ak sa napríklad rozhodneš diskutovať o aktuálnych témach. Nezabudni však na slušnú diskusiu.

Diskusia je dôležitá. Preto u nás nájdeš aj diskusné fórum kde môžeš vyjadriť svoj názor. Nezabudni na slušné správania – aj nesúhlasný názor sa dá vyjadriť vecne a s rozvahou. Tak sa pridaj do diskusie k článkom alebo aj na jednotlivých stránkach firiem a v skupinách.

iconfinder_INSTAGRAM_ICON_SETS-06_3951292

Vitaj na stránke vytvorenia účtu portálu SlobodnaEuropa.eu a ďakujeme, že si sa rozhodol registrovať.

Tvoj účet ti umožní využívať všetky výhody portálu SlobodnaEuropa.eu ako je napríklad pridávanie komentárov k článkov, pridávania príspevkov na fórum a tiež sledovanie skupín. Tvoj účet ti však toho umožní oveľa viac. Môžeš vďaka nemu napríklad u nás aj nakupovať a rovnaký účet využiješ aj v našej mobilnej aplikácií.

Vďaka svojmu účtu môžeš byť v kontakte aj so svojimi priateľmi a môžeš im posielať aj súkromné správy. A samozrejme je účet u nás úplne zadarmo.

Zastupuješ firmu a chceš mať u nás profil ako tvoja firma? Vytvor si firemný účet a firemnú stránku a ukáž svetu svoju firmu