Jeden účet na všetko…

Vďaka účtu slobodneID môžeš nakupovať, zistiť čo nové sa deje vo svete, zapojiť na fóre a tiež pomáhať. Vytvor si slobodneID a zisti čo znamená sloboda a voľnosť

Tvoje údaje

Tvoje osobné údaje sú len tvoje a nijako ich nevyužívame na obchodovanie. Pri vytváraní účtu vypĺňaš len meno, priezvisko a mailovú adresu, žiadne ďalšie údaje nie sú povinné. Nechceme o tebe vedieť kde bývaš či koľko máš rokov. Tieto údaje samozrejme môžeš neskôr vo svojom profile vyplniť avšak to je len tvoje slobodné rozhodnutie.

Žiadny SPAM

Nikdy ťa nebudeme otravovať zbytočnými správami. Vo svojom profile môžeš vypnúť zasielanie akýchkoľvek notifikačných správ. A nemusíš hľadať ani nastavenie otravných noviniek na mail. Nič také neposielame ani posielať nebudeme. Radšej nás sleduj na sociálnych sieťach a dozvieš sa vždy čo sa nové u nás deje.

Súkromie

Nechceš o sebe do sveta púšťať veľa informácií? To vôbec nevadí, tvoj účet slobodneID môžeš označiť ako súkromný a uvidíš ho len ty a tvoji priatelia. Každý údaj navyše môžeš označiť viditeľný len pre teba, tvojich priateľov, pre všetkých členov alebo aj ako verejný viditeľný všetkým. Je to len na tebe, ktoré informácie kto uvidí.

Mášfirmu?

Máš firmu a chceš ju jednoducho prezentovať? Vytvor si u nás firemnú stránku a zdieľaj čo nové sa v tvojej firme deje, pridávaj fotky, videá a diskutuj s tvojimi zákazníkmi.

Máš

Vytvorenie nového súkromného účtu slobodneID